O MNIE

Na imię mi Ola. Decoupage to zajęcie, któremu od 2006 roku poświęcam wolne chwile, niestety ostatnio coraz mniej liczne. Skoro tutaj trafiliście, zapewne poszukujecie niepowtarzalnego przedmiotu do ozdoby wnętrza lub podarku dla najbliższych :) Dobrze trafiliście!

Przedmioty, które ozdabiam najczęściej zrobione są z dobrze wysezonowanego drewna lub MDF. Są to produkty wykonane z dbałością o detale, sprawdzonych przeze mnie producentów. Do ozdabiania przedmiotów używam materiałów najwyższej jakości, posiadających atesty i certyfikaty, nadających się do użytkowania przez dzieci (Flugger, Tikkurila, Vidaron, Syntilor, V33, producenci specjalistyczni).

Najbliższy jest mi decoupage klasyczny, jednak jestem otwarta na pomysły i nowe techniki. Szczególne miejsce w moim sercu - i pracowni - zajmuje szeroko pojęty "dział dziecięcy". Tworzenie przedmiotów dla dzieci daje mi mnóstwo satysfakcji, radości, a przy okazji trochę mobilizującej tremy  - czy aby się spodoba? :)

Wykonuję prace według pomysłów własnych jak i zleceniodawcy. Staram się, by każda rzecz opuszczająca moją pracownię była dopracowana, gładka, bezpiecznie zapakowana.

Jeśli masz pytania, napisz do mnie:
decoprojekt@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, 
Ola

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...